Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa: Targi Mieszkaniowe "Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE"

2007-03-09

Warszawa: Targi Mieszkaniowe "Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE"

W najbliższy weekend - 10 i 11 marca 2007 r. - na warszawskim Torwarze odbędzie się XVI edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych "Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE",

10 i 11 marca 2007 r. na warszawskim Torwarze odbędzie się XVI edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych - "Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE", w których weźmie udział ponad 150 wystawców. Na targach zaprezentują się deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Organizatorem imprezy jest Murator EXPO.

Goście będą mogli skorzystać z bezpłatnego doradztwa: kredytowego, architektonicznego, prawnego, podatkowego, remontowo-budowlanego, stylizacji wnętrz, aranżacji światła, szkła, zieleni i tkanin we wnętrzach, aranżacji kuchni i łazienki, feng-shui a także konsultacji w zakresie projektów domu jednorodzinnego.

Na targach odbędzie się ponadto inauguracja działalności Zespołu ds. Nieruchomości powstałego niedawno przy Polskim Związku Pracodawców Budownictwa. Jego głównym zadaniem ma być profesjonalna pomoc osobom planującym zakup własnego „M”. Grupa ekspertów z zespołu stworzyła w tym celu specjalny poradnik skierowany do potencjalnych uczestników rynku nieruchomości. Poradnik ma pomóc ustrzec się przed pułapkami prawnymi, nauczyć, jak liczyć wszystkie koszty związane z zakupem mieszkania, oraz odpowiedzieć na pytania, które pojawiają się na poszczególnych etapach realizacji jednej z najważniejszych decyzji w życiu człowieka – zakupu własnego „M”. Na Targach odbędzie się premiera poradnika.

Miejsce: Warszawa, COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a
Godziny otwarcia: sobota: 10.00-18.00, niedziela: 10.00-17.00


Więcej informacji: www.targimieszkaniowe.pl

Źródło: | 2007-03-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Lubelskilokale użytkowe na wynajem powiat Sandomierskidomy na sprzedaż gmina Tymbarkdomy na wynajem gmina Gawłuszowicemieszkania na wynajem w Górachmieszkania na wynajem w Tulnikachdomy na wynajem w Krześniakowie

Deweloperzy

);