Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa: Półtora tysiąca nowych mieszkań przy Grzybowskiej

2007-04-20

Warszawa: Półtora tysiąca nowych mieszkań przy Grzybowskiej

Trzy blisko 120-metrowe budynki, trzy o połowę niższe oraz centrum handlowe tylko nieco mniejsze od Galerii Mokotów zamierza wybudować u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej Hiszpańska Grupo Prasa.

Trzy blisko 120-metrowe budynki, trzy o połowę niższe oraz centrum handlowe tylko nieco mniejsze od Galerii Mokotów zamierza wybudować u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej Hiszpańska Grupo Prasa. W środę przedstawiciele firmy zaprezentowali koncepcję zagospodarowania terenów Browarów Warszawskich warszawskim radnym – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Wyższe budynki miałyby liczyć po 35 kondygnacji – jeden z nich byłby hotelem, pozostałe dwa apartamentowcami. Wieżowce byłyby połączone dwukondygnacyjnym łącznikiem, w którym znalazłyby się sklepy i punkty usługowe o łącznej powierzchni ok. 50 tys. m kw. Trzy kolejne budynki miałyby po 16 kondygnacji, a jeszcze jeden, najniższy – byłby 9-kondygnacyjny. Łącznie w inwestycji zaplanowano około półtora tysiąca mieszkań. Pod prawie całą powierzchnią terenu hiszpański inwestor chciałby wybudować dwupoziomowy podziemny parking.

Tak potężna inwestycja grozi zakorkowaniem tego rejonu, jednak jak podaje „Gazeta”, w planach miasta jest poszerzenie Grzybowskiej do czterech pasów.

Grupo Prasa jest dopiero na początku procedury inwestycyjnej – czytamy. Nie ma jeszcze pozwolenia na budowę, dopiero zamierza wystąpić o warunki zabudowy.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 19.04.2007 | 2007-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażgaraże do kupieniakamienice na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Oleskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Złotowskimieszkania na sprzedaż gmina Tykocinlokale użytkowe na wynajem gmina Nowy Dwórmieszkania na sprzedaż w Niekładźdomy na wynajem w Stare Gajemieszkania na sprzedaż w Kłyżu

Deweloperzy

);