Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa na celowniku Immofinanz

2011-06-14

Warszawa na celowniku Immofinanz

Grupa nabywa nieruchomości w najlepszych lokalizacjach w stolicy.

Warszawa uznawana jest za atrakcyjny rynek nieruchomości biurowych w Europie Wschodniej. Wynikiem tego jest wzrost zainteresowania rynkiem ze strony Grupy Immofinanz.

Firma nabyła 49 proc. udziałów w stołecznym biurowcu Equator i przyległe biura znajdujące się w obiekcie Nimbus. W zamian za to, Karimpol SA – partner projektowy – dokona zakupu 51 proc. udziałów sąsiedniego biurowca Grupy Immofinanz – Cirrus. W ten sposób Karimpol zostanie wyłącznym udziałowcem obiektu.

Strony zobowiązały się do nieudzielania informacji na temat transakcji i cen sprzedaży. Ta transakcja jest kolejnym kamieniem milowym w realizacji naszej strategii, by brać całkowitą odpowiedzialność za projekty i tym samym optymalizować strukturę kapitałową – wyjaśnia Manfred Wiltschnigg, członek zarządu Grupy Immofinanz.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Raciborskimieszkania na wynajem powiat Sępoleńskidomy na wynajem gmina Gidlelokale użytkowe na sprzedaż gmina Inowłódzmieszkania na sprzedaż w Gockówkomieszkania na sprzedaż w Nowym Zakrzewiedomy na sprzedaż w Kłodawie

Deweloperzy

);