Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa: klienci agencji nieruchomości mają swoją Kartę Praw

2006-12-14

Warszawa: klienci agencji nieruchomości mają swoją Kartę Praw

Uroczyste podpisanie Karty Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami było jednym z punktów VI Warszawskiej Konferencji Uczestników Rynku Nieruchomości.

Klienci agencji nieruchomości mają swoją Kartę Praw - donosi "Rzeczpospolita". Uroczyste podpisanie Karty Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami było jednym z punktów VI Warszawskiej Konferencji Uczestników Rynku Nieruchomości.

Jak czytamy, Karta Praw Klienta ma być swoistym certyfikatem pośrednika i gwarancją jakości jego usług dla klientów biur obrotu nieruchomościami. Nad jej przestrzeganiem ma czuwać Polska Federacja Rynku Nieruchomości, która jest inicjatorem podpisania Karty. Agencje, które zobowiążą się do przestrzegania Karty, będą mogły posługiwać się nią w celach marketingowych. A informacje o nieuczciwych pośrednikach mają byc zamieszczane na stronach internetowych WSPON.

Zobacz wzór Karty Praw Klienta:

http://www.pfrn.pl/files/karta%20praw%20tablica%20100x70%20wzor.jpg

Źródło: "Rzeczpospolita", 14.12.2006 | 2006-12-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażdomy na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Oleskidomy na sprzedaż powiat Kamieńskidomy na sprzedaż gmina Sobótkadomy na sprzedaż gmina Słupiamieszkania na sprzedaż w Pijawne Polskiedomy na sprzedaż w Kolonia Krępamieszkania na sprzedaż w Brunowie

Deweloperzy

);