Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa: Dom Development ogranicza budowę apartamentów

2007-02-28

Warszawa: Dom Development ogranicza budowę apartamentów

Na krystalicznym obrazie rynku deweloperskiego pojawiły się pierwsze rysy. Dom Development ogłosił, że ogranicza budowę luksusowych apartamentów.

Na krystalicznym obrazie rynku deweloperskiego pojawiły się pierwsze rysy. Dom Development ogłosił, że ogranicza budowę luksusowych apartamentów – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Jak informuje „Gazeta”, prezes tej notowanej od czterech miesięcy na giełdzie spółki deweloperskiej Jarosław Szanajca uważa, że ceny apartamentów są za bardzo wywindowane, m.in. przez inwestorów lokujących w nich swój kapitał. Szanajca nie wyklucza więc tąpnięcia tych cen. W tej sytuacji szefowie spółki postanowili skoncentrować się na budowie mieszkań popularnych. Dziś ich ceny w Warszawie nie przekraczają 7,5 tys. zł za m kw. – To najzdrowszy segment rynku, któremu nie grozi kryzys – ocenia Szanajca, którego spółka przeciętnemu mieszkańcowi stolicy kojarzy się jednak głównie z drogimi apartamentowcami. Dom Development wybudował m.in. osiedle Marina Mokotów. Teraz spółka będzie budowała głównie na obrzeżach miasta, np. na Białołęce i Ursynowie.

Źródło: Marek Wielgo, „Gazeta Wyborcza”, 27.02.2007 | 2007-02-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdziałki na wynajemmieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Przeworskilokale użytkowe na wynajem powiat Wołowskimieszkania na sprzedaż gmina Gromnikdomy na wynajem gmina Cedyniadomy na wynajem w Niedziałce Drugiejdomy na wynajem w Wilkowie Średzkimdomy na wynajem w Lasowicach Wielkich

Deweloperzy

);