Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa do wynajęcia

2010-08-23

Warszawa do wynajęcia

Wzrasta liczba mieszkań na wynajem w Warszawie. Za dwa pokoje trzeba zapłacić od 1,3 do 4,4 tys. zł miesięcznie.

Wzrasta liczba mieszkań na wynajem w Warszawie – podaje „Rzeczpospolita”. Mieszkań przybywa głównie ze względu na zwiększającą się liczbę lokali kupowanych w celach inwestycyjnych. Z tego powodu zwiększa się także standard wynajmowanych lokali. Mieszkania na nowych osiedlach szybciej znajdują chętnych.

Zwiększenie podaży na rynku wynajmu powoduje także obniżenie cen. W porównaniu z ubiegłym rokiem koszty wynajmu spadły o ok. 5,9 proc. Za mieszkanie z dwoma pokojami trzeba zapłacić średnio 2,2 tys. zł miesięcznie. Wynajęcie kawalerki to koszt od 1,1 tys. zł w Wawrze i we Włochach do 1,8 tys. zł w Wilanowie - informuje gazeta.

Ceny mieszkań są jednak elastyczne. Przeciętnie można liczyć na 10-15 proc. upustu, a przy większych nieruchomościach - nawet na 30 proc. Spadek cen nie utrzyma się długo. Zmniejszona ilość nowych inwestycji w stolicy może spodowować, że koszty znów zaczną rosnąć.

 

Źródło: „Rzeczpospolita" | 2010-08-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażgaraże do kupieniadomy na wynajem powiat Myszkowskidomy na sprzedaż powiat Janowskimieszkania na wynajem gmina Brwinówmieszkania na sprzedaż gmina Solec nad Wisłądomy na sprzedaż w Podgaćdomy na sprzedaż w Krutyńskim Pieckumieszkania na sprzedaż w Wólce Leśnej

Deweloperzy

);