Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa bez syrenki

2012-03-29

Warszawa bez syrenki

Ujawniono projekt nowego witacza, który zobaczą kierowcy wjeżdżający do Warszawy. Zarząd Dróg Miejskich szuka firm do wykonania i ustawienia instalacji.

Ujawniono projekt nowego witacza, który zobaczą kierowcy wjeżdżający do Warszawy. Zarząd Dróg Miejskich szuka firm do wykonania i ustawienia instalacji.

Zaprojektowany przez Towarzystwo Projektowe witacz wykonany będzie z powyginanych tafl przezroczystej pleksi. Na nich zamontowane zostanie logo „Zakochaj się w Warszawie" i adres miejskiej strony internetowej www.um.warszawa.pl. Niestety zabraknie wyraźnego godła i nazwy miasta.

Firmy wykonawcze mogą zgłaszać się do przetargu w terminie do 10 kwietnia. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, pierwszy witacz ma być gotowy  30 sierpnia.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Ruda Śląskadomy na sprzedaż powiat Opolskidomy na wynajem gmina M. Chorzówmieszkania na wynajem gmina Różandomy na sprzedaż w Jankowicach Wielkichmieszkania na wynajem w Olszewo-Górzedomy na sprzedaż w Słomiance

Deweloperzy

);