Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa: Bemowo najpopularniejszą dzielnicą?

2006-10-27

Warszawa: Bemowo najpopularniejszą dzielnicą?

Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", najpopularniejszą dzielnicą Warszawy jest Bemowo.

Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", najpopularniejszą dzielnicą Warszawy jest Bemowo. Pozycja Bemowa po części może wynikać z tego, że można było wybrać trzy dzielnice, a wielu ludzi szukających mieszkania na Ursynowie czy Mokotowie bierze pod uwagę Bemowo jako plan B.

Jednym z podstawowych kryteriów, jakimi kierują się ludzie szukający mieszkań, jest dostępność środków komunikacji miejskiej. Na Bemowie są tramwaje, autobusy zwykłe oraz pospieszne. Ta część miasta ma stosunkowo dobre połączenie z centrum, dość dużo jest tu terenów zielonych i rekreacyjnych, a w mieszkaniach można przebierać. Na dodatek w przygotowaniu jest kilka inwestycji, które ułatwią dojazd do tej dzielnicy.

Wszystko to sprawia, że Bemowo jest szczególnie popularne wśród osób młodych, które wierzą, że w ciągu kilku, kilkunastu lat sytuacja komunikacyjna dzielnicy się polepszy, jej atrakcyjność wzrośnie, a więc mieszkania zyskają na wartości.

Zainteresowanie Bemowem spada wraz z wiekiem klientów - wśród tych po czterdziestce najpopularniejsze są dzielnice ustabilizowane, takie jak Żoliborz.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 24.10.2006 | 2006-10-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Nidzickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Oświęcimskimieszkania na sprzedaż gmina Raszkówmieszkania na sprzedaż gmina Tuszów Narodowydomy na wynajem w Jazdowicachdomy na wynajem w Bierzycachmieszkania na wynajem w Starych Łubkach

Deweloperzy

);