Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wakacyjny rekord PAIiIZ

2011-09-01

Wakacyjny rekord PAIiIZ

W Polsce zainwestuje 9 nowych przedsiębiorstw. Wydadzą blisko 130 mln euro i stworzą ponad 1600 miejsc pracy.

Tylko w dwóch wakacyjnych miesiącach Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych przekonała 9 przedsiębiorców do ulokowania swoich inwestycji w Polsce. Łączna wartość projektów to blisko 130 mln euro. Dzięki nim w najbliższych kilku latach powstanie 1667 nowych miejsc pracy.

Wartość projektów zamkniętych w pierwszych 8 miesiącach 2011 r. wzrosła o 64 proc. – z 585,5 mln euro w analogicznym okresie 2010 r. do 961,8 mln euro w roku bieżącym. Wyższa jest również średnia wartość zakończonego projektu - obecnie wynosi 27,5 mln euro wobec 15,8 mln euro w 2010 r.

Coraz więcej projektów dotyczy sektora usług i przemysłu wiedzy. Poza BPO oraz sektorem badawczo-rozwojowym znaczącą rolę odegrała motoryzacja i sektor spożywczy. Najwięcej projektów pochodziło z USA, Japonii i Francji. Blisko jedna trzecia wszystkich inwestorów wybrała SSE na miejsce realizacji swoich projektów.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniadomy na wynajem powiat M. Legnicamieszkania na sprzedaż powiat Siemiatyckimieszkania na wynajem gmina Nurdomy na sprzedaż gmina Dwikozymieszkania na wynajem w Tatarachmieszkania na sprzedaż w Michałowiedomy na wynajem w Sarniaku

Deweloperzy

);