Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W trosce o najmłodszych

2011-07-20

W trosce o najmłodszych

Przy szpitalu na ulicy Kopernika 43 powstał ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.

15 lipca otwarto jeden z najnowocześniejszych w Polsce ośrodków rehabilitacyjnych dla dzieci. Obiekt powstał przy szpitalu na ulicy Kopernika 43 w budynku pierwotnie przeznaczonym dla administracji. Po oficjalnym otwarciu mali pacjenci mogli samodzielnie ocenić nową placówkę.

Ośrodek wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zadbano także o odpowiednie urządzenie sal. Koszt inwestycji oszacowano na 4,4 mln zł. Prace objęły 780 m kw. powierzchni.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Poznańskilokale użytkowe na wynajem powiat Krotoszyńskidomy na sprzedaż gmina Lipnica Murowanamieszkania na wynajem gmina Narewkamieszkania na sprzedaż w Liszkachmieszkania na sprzedaż w Białym Borzemieszkania na wynajem w Kamienna-Kolonii

Deweloperzy

);