Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W trosce o najmłodszych

2011-07-20

W trosce o najmłodszych

Przy szpitalu na ulicy Kopernika 43 powstał ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.

15 lipca otwarto jeden z najnowocześniejszych w Polsce ośrodków rehabilitacyjnych dla dzieci. Obiekt powstał przy szpitalu na ulicy Kopernika 43 w budynku pierwotnie przeznaczonym dla administracji. Po oficjalnym otwarciu mali pacjenci mogli samodzielnie ocenić nową placówkę.

Ośrodek wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zadbano także o odpowiednie urządzenie sal. Koszt inwestycji oszacowano na 4,4 mln zł. Prace objęły 780 m kw. powierzchni.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażinne nieruchomości na zamianęgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tarnobrzegmieszkania na sprzedaż powiat Ostródzkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Trzebiellokale użytkowe na wynajem gmina Brzeszczemieszkania na sprzedaż w Czachowiemieszkania na sprzedaż w Budkowiemieszkania na sprzedaż w Piekle

Deweloperzy

);