Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Trójmieście i Poznaniu ceny jeszcze w górę

2007-03-13

W Trójmieście i Poznaniu ceny jeszcze w górę

Od początku roku praktycznie nie zmieniła się średnia wartość metra kwadratowego w Krakowie. Tymczasem w pozostałych dużych miastach ceny ciągle rosną, choć w różnym tempie.

Od początku roku praktycznie nie zmieniła się średnia wartość metra kwadratowego w Krakowie. Tymczasem - jak czytamy w „Rzeczpospolitej" - w pozostałych dużych miastach ceny ciągle rosną, choć w różnym tempie.

W lutym największy wzrost stawek za nowe lokale mieszkalne zanotowano w Trójmieście - w ciągu miesiąca mieszkania podrożały o 6,7 proc. Na drugim miejscu uplasował się Poznań (5,2 proc.), choć ceny w tym mieście rosły o połowę wolniej niż przed miesiącem. Mimo to Poznań jest nadal niedoszacowany w stosunku do innych miast, można się więc spodziewać tutaj dalszego wzrostu. Jak informuje „Rzeczpospolita”, do silnego wzrostu cen nowych mieszkań doszło również we Wrocławiu. Na koniec lutego średnia cena 1 m kw. była wyższa od notowanej na koniec stycznia o 4,5 proc. Lutowe podwyżki nie ominęły również Łodzi, jednak były zdecydowanie łagodniejsze niż w styczniu. Wzrost ten wyniósł bowiem 1,8 proc. Podwyżek nie uniknęła też Warszawa, jednak sytuacja w stolicy jest dość stabilna - zmiana w stosunku do stycznia wyniosła jedynie 1 proc.

Źródło: „Rzeczpospolita”, 12.03.2007 | 2007-03-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemmieszkania na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Wrocławdomy na wynajem powiat Pszczyńskimieszkania na wynajem gmina Wołczynmieszkania na sprzedaż gmina Niepołomicedomy na wynajem w Ględachmieszkania na sprzedaż w Jarząbkowicachmieszkania na wynajem w Kneblowie

Deweloperzy

);