Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W poszukiwaniu idealnego wieżowca

2008-03-11

W poszukiwaniu idealnego wieżowca

Konkurs na opracowanie koncepcji gdańskiego wysokościowca jest kolejnym elementem konsultacji społecznych poprzedzających uchwalenie „studium lokalizacyjnego obiektów wysokościowych".

Konkurs na opracowanie koncepcji gdańskiego wysokościowca jest kolejnym elementem konsultacji społecznych poprzedzających uchwalenie „studium lokalizacyjnego obiektów wysokościowych". SLOW to dokument mówiący, czy – i gdzie – w Gdańsku powinny powstawać wieżowce – informuje portal Trójmiasto.pl.

Celem konkursu nie jest opracowanie typowego wieżowca, który można będzie stawiać w dowolnym miejscu w mieście. Jak czytamy dalej, urzędnicy chcą poznać ideę, jaka powinna przemawiać przez gdańskie wysokościowce. Projektanci będą mieli do wyboru cztery gdańskie lokalizacje, w które wpasują swoje wizje: Młode Miasto, Park Nadmorski (przy deptaku, na przedłużeniu al. Jana Pawła II), ul. Klonową we Wrzeszczu (w miejscu Galerii Centrum) oraz pas między torami kolejowymi a al. Grunwaldzką (na terenie Zakładów Uszczelek „Morpak").

Projekty nadesłane na konkurs mają przekonać do zmiany zdania osoby, które uważają, że w Gdańsku nie powinno budować się wysokościowców – podkreśla portal.

Źródło: Trójmiasto.pl 06.03.2008 | 2008-03-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania na wynajemdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Augustowskimieszkania na sprzedaż powiat Kamieńskilokale użytkowe na wynajem gmina Dobrzanylokale użytkowe na wynajem gmina Kalwaria Zebrzydowskamieszkania na wynajem w Ignacewiemieszkania na wynajem w Parkowiedomy na sprzedaż w Sułkowicach

Deweloperzy

);