Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W kwietniu przebudowa Długiej

2010-02-11

W kwietniu przebudowa Długiej

Na początku kwietnia rozpocznie się przebudowa ul. Długiej. Będzie ona trwała trzy miesiące.

Z informacji „Dziennika Polskiego” wynika, że 6 kwietnia rozpocznie się przebudowa ul. Długiej. Będzie ona trwała trzy miesiące.

Pięć firm i konsorcjów starało się o uzyskanie kontraktu na przebudowę ulicy Długiej. Jak czytamy dalej, wybrano ofertę złożoną przez konsorcjum firm: Mota-Engil Polska SA (lider) oraz Mota-Engil Engenharia e Construcao, KZN Bieżanów, które chcą za swoje usługi ok. 20,7 mln zł – o 13 milionów mniej niż wynosił kosztorys.
 
W pierwszym etapie główne prace będą prowadzone na lewej części jezdni ul. Długiej (patrząc od strony Plant) i węźle Basztowa - Długa. Węzeł, razem z kawałkiem ul. Basztowej (w stronę Dworca Głównego), ma być gotowy do połowy czerwca, a całość – do 6 lipca.
 
 

 

Źródło: „Dziennik Polski” 9.02.2010 | 2010-02-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupieniadziałki na wynajemdomy na sprzedaż powiat Kolskilokale użytkowe na wynajem powiat Zgierskidomy na wynajem gmina Dąbrowa Zielonalokale użytkowe na wynajem gmina Otyńdomy na sprzedaż w Klekotowiemieszkania na wynajem w Pielaszkowicachmieszkania na sprzedaż w Przęsławicach

Deweloperzy

);