Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Gdańsku powstanie Pomorskie Centrum Traumatologii

2008-12-09

W Gdańsku powstanie Pomorskie Centrum Traumatologii

Superszpital, którego budowa jest planowana od 12 lat, będzie gotowy na Euro 2012.

Superszpital, którego budowa jest planowana od 12 lat, będzie gotowy na Euro 2012 – donosi „Dziennik Bałtycki”. Marszałek Jan Kozłowski podpisał na początku grudnia umowę z wykonawcą – Grupą 3J S.A. z Warszawy, która wygrała trwający od dwóch lat przetarg. Centrum Traumatologii jest strategiczną inwestycją dla samorządu pomorskiego, gdyż nie będzie służyć tylko mieszkańcom, ale w perspektywie nadchodzącego Euro 2012 – także kibicom i piłkarzom – czytamy dalej. Grupa 3J S.A. wygrała przetarg, ponieważ zaoferowała najniższą cenę, poza tym jest znana już władzom Pomorza z budowy szpitala w Słupsku.

Centrum ma zostać wybudowane w ciągu 12 miesięcy na bazie Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku – podaje gazeta. W podziemiach budynku ulokowana zostanie centralna sterylizatornia. Ponadto Oddział Intensywnej Opieki Medycznej przejdzie gruntowną modernizację, po której dysponować będzie dziesięcioma stanowiskami intensywnej terapii dla dorosłych oraz dwudziestoma stanowiskami dla dzieci. Samorząd na dokończenie budowy Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku wyda 92,7 mln zł.
 
To nie jedyna inwestycja zdrowotna na Pomorzu, które do 2012 r. musi znaleźć pieniądze na modernizację strategicznych szpitali, by spełniać wymogi unijne – zauważa „Dziennik Bałtycki”.
 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 4.12.2008 | 2008-12-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Poddębickimieszkania na sprzedaż powiat Strzyżowskidomy na wynajem gmina M. Jastrzębie-Zdrójdomy na sprzedaż gmina Bledzewdomy na sprzedaż w Lipniakudomy na wynajem w Zawadachdomy na wynajem w Długołęce

Deweloperzy

);