Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W co budowlańcy zagrają po Euro?

2012-01-04

W co budowlańcy zagrają po Euro?

Po Euro 2012 rozpocznie się ciężki okres dla polskiego budownictwa – pracę może stracić 50 tys. ludzi.

Dobiega końca okres inwestycji zawiązanych z Euro 2012, a nowych zleceń jest zdecydowanie mniej. Oznacza to, że po mistrzostwach branżę budowlaną czeka ciężki okres – wzrośnie liczba zwolnień, a niektórym małym i średnim przedsiębiorstwom grozi upadłość – podaje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Problemy czekają również drogowców. Szansą dla niektórych przedsiębiorców mogą być udziały w wielomiliardowych przetargach, które są przygotowywane przez energetykę i kolej. Nie wszystkie firmy posiadają jednak odpowiednie kwalifikacje.
 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” | 2012-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Nowotomyskilokale użytkowe na wynajem powiat leskidomy na wynajem gmina Jednorożecdomy na sprzedaż gmina Waśniówmieszkania na wynajem w Pustkowiedomy na sprzedaż w Komorowiedomy na sprzedaż w Prynowie

Deweloperzy

);