Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Bułgarii szaleją ceny nieruchomości

2007-09-21

W Bułgarii szaleją ceny nieruchomości

Jak wynika z analizy jednej z wiodących międzynarodowych agencji Knight Frank, Bułgaria zajmuje obecnie drugie miejsce w świecie pod względem wzrostu cen nieruchomości.

Jak wynika z analizy jednej z wiodących międzynarodowych agencji Knight Frank, Bułgaria zajmuje obecnie drugie miejsce w świecie pod względem wzrostu cen nieruchomości – czytamy w portalu Gazeta.pl. – W drugim kwartale 2007 r. nieruchomości podrożały w Bułgarii aż o 27,1 proc. w porównaniu z drugim kwartałem 2006 r. Bułgarię wyprzedza jedynie Łotwa, gdzie ten wskaźnik wynosi 37,7 proc.

Wzrost cen nieruchomości w Bułgarii jest o 20 proc. wyższy od przeciętnego w świecie – czytamy dalej. – Według krajowych statystyk w ciągu ostatnich dwóch lat ceny mieszkań podniosły się o ok. 40 proc., a od początku tego roku, z wejściem kraju do UE, tendencja ta dodatkowo się nasiliła. (...) 9 miesięcy po wejściu do UE Bułgaria przeżywa nieco opóźniony, lecz drastyczny skok cen. Inflacja w sierpniu wyniosła 12 proc. w skali rocznej i jest najwyższa w UE. W ciągu roku żywność podrożała o 24 proc.

Więcej w portalu Gazeta.pl

Źródło: Gazeta.pl, 20.09.2007 | 2007-09-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Drawskidomy na wynajem powiat Nowosądeckilokale użytkowe na wynajem gmina Hrubieszówmieszkania na wynajem gmina Zambrówmieszkania na sprzedaż w Lewkowo Nowedomy na wynajem w Żeliźniedomy na wynajem w Mościskach Dużych

Deweloperzy

);