Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W amerykańskiej sieci

2007-06-19

W amerykańskiej sieci

Polanowscy Residential, spółka zależna Polanowscy Nieruchomości, stała się częścią międzynarodowej sieci pośredników w obrocie nieruchomościami Century 21.


Polanowscy Residential, spółka zależna Polanowscy Nieruchomości, stała się częścią międzynarodowej sieci pośredników w obrocie nieruchomościami Century 21. Marka Polanowscy, obchodząca niedługo 20. urodziny, będzie istniała w świadomości klientów, a jako Century 21 Polanowscy z pewnością podkreśli swoją obecność ze wzmożoną siłą.

Jak czytamy, Century 21 Polanowscy będzie częścią detaliczną i już wkrótce pojawi się w nowej wizualizacji, na początku w Warszawie, a zaraz potem w Białymstoku i Bydgoszczy. Natomiast macierzysta spółka Polanowscy Nieruchomości będzie się mogła skoncentrować na obsłudze sektora korporacyjnego i realizacji takich usług, jak: wyceny, analizy, zarządzanie nieruchomościami oraz pośrednictwo na rynku komercyjnym i inwestycyjnym.

Każda firma prowadząca działalność w ramach sieci jest odrębnym podmiotem, lecz łączą je takie same standardy działania i filozofia prowadzenia biznesu.

Źródło: "Rzeczpospolita", 18.06.2007 | 2007-06-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy na sprzedażdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Śremskimieszkania na sprzedaż powiat Kaliskimieszkania na wynajem gmina Somiankalokale użytkowe na sprzedaż gmina Miłoradzmieszkania na wynajem w Zdorachmieszkania na wynajem w Gwdzie Małejdomy na sprzedaż w Świderze

Deweloperzy

);