Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W 2007 roku może powstać w stolicy dwa razy więcej lokali

2006-04-20

W 2007 roku może powstać w stolicy dwa razy więcej lokali

W Warszawie w okolicach ulic Inflanckiej, Kolejowej, Grzybowskiej, Rydygiera i Dobrej zostaną zbudowane tysiące mieszkań.

W Warszawie w okolicach ulic Inflanckiej, Kolejowej, Grzybowskiej, Rydygiera i Dobrej zostaną zbudowane tysiące mieszkań - donosi „Życie Warszawy”. Według gazety realnie można liczyć na to, że w 2007 roku zostanie w stolicy zbudowanych 20, może nawet 30 tys. nowych mieszkań. W ciągu ostatnich pięciu lat rocznie w Warszawie powstawało około 12-13 tys. nowych mieszkań. Przez niską podaż, nienadążającą za popytem, ceny metra kw. były coraz wyższe. W 2003 r. za 1 metr kw. trzeba było zapłacić średnio 3,7 tys. zł, w 2004 r. około 4,2 tys. zł, a w ubiegłym roku 4,8 tys. zł. W pierwszych miesiącach 2006 r. ceny niektórych mieszkań średniej klasy osiągnęły już poziom 7 tys. zł za metr kw. Urzędnicy oficjalnie mówią, że dopiero teraz widać efekty wieloletniej papierkowej pracy, na której podstawie można wydawać pozwolenia budowalne. Jeśli w ślad za decyzjami o warunkach zabudowy pójdzie sprawne wydawanie pozwoleń na budowę, plan będzie realny.

Źródło: „Życie Warszawy” 13.04.2006 | 2006-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdomy do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Żyrardowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Dąbrowa Górniczalokale użytkowe na sprzedaż gmina Kamienica Polskalokale użytkowe na wynajem gmina Piszczacdomy na wynajem w Ochaby Wielkiemieszkania na sprzedaż w Miękiniimieszkania na sprzedaż w Piegonisko-Wsi

Deweloperzy

);