Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Vinci znów wyróżniony

2011-07-04

Vinci znów wyróżniony

Centrum biurowe otrzymało nagrodę „Budowa Roku 2010”.

Biurowiec zlokalizowany przy ul. Opolskiej w Krakowie został wyróżniony nagrodą I stopnia w organizowanym corocznie konkursie „Budowa Roku 2010”.

Plebiscyt przeprowadzany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego jest ukierunkowany na wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne. Vinci zostało nagrodzone w kategorii II - Obiekty użyteczności publicznej.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajeminne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Świdnickimieszkania na sprzedaż powiat Kościerskimieszkania na sprzedaż gmina Tryńczamieszkania na sprzedaż gmina Sandomierzdomy na wynajem w Antoniewiedomy na sprzedaż w Rogożewiedomy na sprzedaż w Humięcino-Koskach

Deweloperzy

);