Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Utrudnienia w Wikana Business Park

2011-08-25

Utrudnienia w Wikana Business Park

Centrum biznesu mogłoby być gotowe na IV kwartał 2012 r. Wydłuża się jednak oczekiwanie na pozwolenie na budowę.

Wikana Business Park mógłby zostać oddany do użytku z końcem przyszłego roku. Opóźnienie wystąpi mimo że inwestor gotowy jest do wybrania wykonawcy i podjęcia prac. Wydłuża się bowiem czas oczekiwania na wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę – czytamy w „Dzienniku Wschodnim”.

Projekt Wikana Business Park realizowany jest przez spółkę Wikana Invest, należącą do Grupy Kapitałowej Wikana. Kompleks będzie składał się z parku logistycznego wysokiego składowania oraz centrum biurowego. Inwestor planuje wzniesienie dwóch kameralnych biurowców, połączonych przewiązką na wysokości pierwszego piętra. Projekt realizowany będzie na terenie SSE Europark Mielec - Podstrefa Lublin. Termin zakończenia inwestycji przewiduje się na I/II kw. 2011r.

Wniosek o pozwolenie na budowę złożony został w połowie 2010 r. Obecnie prowadzone uzgodnienia dotyczą szczegółów inwestycji. Wartość całego projektu szacowana jest na 58 mln zł.

Czytaj więcej newsów

Źródło: „Dziennik Wschodni”, 24.08.2011 | 2011-08-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Kolbudylokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzyrzeckimieszkania na sprzedaż gmina Lipinkilokale użytkowe na wynajem gmina Książ Wielkidomy na wynajem w Cichymieszkania na wynajem w Podzdrojudomy na sprzedaż w Tulewie

Deweloperzy

);