Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Usterka na Narodowym

2012-05-10

Usterka na Narodowym

Na stołecznym stadionie, który będzie areną 5 meczów turnieju Euro 2012, urwał się fragment sufitu.

Na stołecznym Stadionie Narodowym, który będzie areną 5 meczów turnieju Euro 2012, urwał się fragment sufitu. Usterka została już usunięta na koszt wykonawcy.

Naderwanie podwieszanego sufitu (przy wejściu na sektory D14 i D15) pracownicy stadionu zauważyli w niedzielę. Prawdopodobną przyczyną usterki był nieprawidłowy montaż elementów podtrzymujących strop, przeprowadzony po zakończeniu prac instalacyjnych.

Zespół Narodowego Centrum Sportu, generalnego wykonawcy oraz projektanta prowadzą obecnie kontrolę sufitów podwieszanych w pozostałych wejściach na stadion. Ekspertyzy mają na celu potwierdzenie odpowiedniej jakości i prawidłowości wykonania robót budowlanych i wykończeniowych.

Źródło: KRN.pl | 2012-05-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemhale i magazyny na wynajemkamienice na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Żnińskimieszkania na sprzedaż powiat Łęczyckimieszkania na sprzedaż gmina Kaliskadomy na sprzedaż gmina M. Krosnodomy na sprzedaż w Rycerce Górnejmieszkania na wynajem w Bolesty-Koloniamieszkania na wynajem w Chominie

Deweloperzy

);