Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

USA: są efekty rządowego wsparcia

2010-04-27

USA: są efekty rządowego wsparcia

Tak, jak można było się spodziewać marcowa sprzedaż domów na rynku wtórnym w Ameryce nie rozczarowała.

Tak, jak można było się spodziewać marcowa sprzedaż domów na rynku wtórnym w Ameryce nie rozczarowała – informuje „Home Broker Daily”. II runda wsparcia rządowego przynosi efekty, ale mniejsze niż w przypadku I etapu pomocy. „Home Broker Daily” przypomina, że jesienią ubiegłego roku sprzedaż wspięła się w szczytowym momencie do ponad 7,5 mln domów. W marcu było to 5,35 mln. W skali roku oznaczało to wzrost o 20 proc. Dobrą wiadomością był też spadek zapasów niesprzedanych domów. Teraz potrzeba 8 miesięcy przy obecnej aktywności rynku, by je upłynnić. Miesiąc wcześniej było to 8,5 miesiąca. Nadal jednak są to poziomy, przy których trudno oczekiwać wyraźnej zwyżki cen. W marcu podniosły się o 0,4 proc. w porównaniu z tym samym okresem 2009 r.

Od 9-miesięcznego minimum odbiła się liczba przyznanych kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytanii. W marcu wyniosła 52 tys., o 4 tys. więcej niż miesiąc wcześniej. W dalszym ciągu aktywność w tym względzie pozostawia wiele do życzenia.
 

 

 

Źródło: „Home Broker Daily” 23.04.2010 | 2010-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Grudziądzdomy na wynajem powiat Brodnickidomy na wynajem gmina Załuskidomy na sprzedaż gmina Kazimierz Biskupidomy na sprzedaż w Długichmieszkania na wynajem w Zagóźdźdomy na sprzedaż w Grabowie

Deweloperzy

);