Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

USA: Rząd pomoże zadłużonym właścicielom domów

2009-01-13

USA: Rząd pomoże zadłużonym właścicielom domów

Amerykański rząd postanowił przeznaczyć część pieniędzy pozostałych z finansowego pakietu pomocowego na wsparcie właścicieli zadłużonych nieruchomości – poinformował wczoraj Biały Dom.

Amerykański rząd postanowił przeznaczyć część pieniędzy pozostałych z finansowego pakietu pomocowego na wsparcie właścicieli zadłużonych nieruchomości – poinformował wczoraj Biały Dom.

Z finansowego pakietu pomocowego, wynoszącego 700 mld USD, który oryginalnie był przeznaczony na wsparcie dla sektora finansowego Stanów Zjednoczonych, pozostało 350 mld dolarów. Część tej kwoty zostanie wykorzystana na pomoc dla właścicieli zadłużonych nieruchomości – podaje portal Gazeta.pl. Przywódca USA George W. Bush wystosował w tej sprawie do Kongresu w imieniu prezydenta-elekta Baracka Obamy formalną prośbę oraz raport aktualnej administracji – czytamy dalej. Według raportu administracja Busha liczy na to, że pozostałe środki pomocowe przeznaczone będą zarówno na pomoc dla osób, którym grozi zajęcie domów, jak i na kontynuowanie przyjętych już programów ożywiania gospodarki.

 

Źródło: Gazeta.pl 13.01.2009 | 2009-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadziałki do kupieniahale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Grójeckimieszkania na sprzedaż powiat M. Słupskmieszkania na wynajem gmina Teresinlokale użytkowe na wynajem gmina Mławadomy na wynajem w Młyniscedomy na sprzedaż w Piechotachmieszkania na sprzedaż w Przegalinach Małych

Deweloperzy

);