Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

USA: Rekordowe zakupy domów

2010-04-06

USA: Rekordowe zakupy domów

Dane o lutowej liczbie podpisanych umów kupna domów w USA przyniosły zaskakujący wzrost o 8,2 proc. w porównaniu ze styczniem.

Opublikowane 5 kwietnia dane o lutowej liczbie podpisanych umów kupna domów w Stanach Zjednoczonych przyniosły zaskakujący wzrost o 8,2 proc. w porównaniu ze styczniem.

Był to drugi. najlepszy wynik w historii (rekordowy był październik 2001 r.) – podaje „Home Broker Daily". Ta poprawa przyszła jednak po mocnym spadku w styczniu, który wyniósł 7,8 proc. Widać więc, jak zmienne są to w tym roku dane. W związku z tym wyciąganie na ich podstawie wniosków, że nadchodzi kolejna faza ożywienia aktywności kupujących na wtórnym rynku mieszkaniowym w USA jest przedwczesne – czytamy.

Nadzieje na to daje wydłużenie programu zachęt podatkowych dla kupujących pierwszy dom. Obejmuje tych, którzy podpiszą umowę do końca kwietnia i sfinalizują transakcję do połowy roku. Analitycy Credit Suisse wyliczyli, że kredyty poniżej 10 mln USD na nieruchomości komercyjne mają wartość blisko 170 mld USD i blisko 6 proc. z nich jest obsługiwanych z przynajmniej 60-dniowym opóźnieniem.

 

 

Źródło: „Home Broker Daily" 6.04.2010 | 2010-04-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdziałki na sprzedażhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Bolesławieckimieszkania na sprzedaż powiat Wąbrzeskilokale użytkowe na wynajem gmina Masłówdomy na sprzedaż gmina Gniewmieszkania na sprzedaż w Drwalewiedomy na sprzedaż w Kiełpiniedomy na sprzedaż w Teodorówce

Deweloperzy

);