Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Urzędnicy zapukają do drzwi

2012-02-14

Urzędnicy zapukają do drzwi

Od 14 lutego do 3 marca urzędnicy będą dostarczać do domów krakowian decyzje o wymiarze podatku od nieruchomości.

Od 14 lutego do 3 marca br. urzędnicy dostarczą do domów krakowian ponad 200 tys. decyzji o wymiarze podatku od nieruchomości. Pozwoli to zaoszczędzić miastu ponad 430 tys. zł ( koszt rozesłania korespondencji wyniósłby ponad 1 mln zł).

Urzędnicy, którzy roznosić będą decyzje podatkowe nie mają prawa pobierać od mieszkańców jakichkolwiek opłat za ich przekazanie. Ponadto na prośbę mieszkańców mają obowiązek wylegitymowania się, przedstawienia poświadczenia potwierdzającego ich dane osobowe oraz upoważnienia do doręczania decyzji.

Korespondencja będzie doręczana w dni powszednie od godz.16.00 do 20.00 i soboty w godz. od 8.00 do 20.00.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-02-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Lęborskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Brodnickimieszkania na wynajem gmina M. Siedlcemieszkania na sprzedaż gmina Piwniczna-Zdrójdomy na sprzedaż w Tomaszówcedomy na sprzedaż w Poganicachdomy na sprzedaż w Żaboklikach

Deweloperzy

);