Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Unia otworzy biuro

2011-04-06

Unia otworzy biuro

Przy ul. Widok 10 Jerzy Buzek otworzy Biuro Informacyjne Parlamentu i Komisji Europejskiej.

Przy ul. Widok 10 Jerzy Buzek otworzy Biuro Informacyjne Parlamentu i Komisji Europejskiej. Umowa najmu pomieszczeń została podpisana na okres dwóch lat. Po tym czasie unijni urzędnicy chcą kupić odpowiedni lokal na własność - czytamy w „Gazecie Wrocławskiej”.

Stworzenie drugiego, po warszawskim, biura było jednym z wymogów Wspólnoty Europejskiej. Prawdopodobnie otwarcie nastąpi 16 czerwca. Ustalenie terminu uruchomienia biura jest bardzo istotne, ponieważ ma ono wesprzeć logistycznie polską prezydencję w UE.

Powierzchnia biura będzie liczyła 726 m kw., w tym 219 m kw. zajmie punkt informacyjny UE, a niemal 400 m kw. zostanie przeznaczone dla pracowników PE i Komisji Europejskiej. Resztę stanowić będą magazyny.
 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 05.04.2011 | 2011-04-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażkamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Bielskidomy na sprzedaż powiat Buskimieszkania na wynajem gmina Jeżów Sudeckilokale użytkowe na wynajem gmina Subkowydomy na sprzedaż w Kozłowiemieszkania na wynajem w Hucisko Kwaśniowskiedomy na wynajem w Bieniowce-Kolonii

Deweloperzy

);