Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Unia dołoży do ekospalarni

2010-01-06

Unia dołoży do ekospalarni

Krakowski Holding Komunalny SA otrzymał dofinansowanie na przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla przedsięwzięcia „Program gospodarki odpadami komunalnymi w Krakowie”.

Krakowski Holding Komunalny SA otrzymał dofinansowanie na przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla przedsięwzięcia „Program gospodarki odpadami komunalnymi w Krakowie”. Wsparcie pochodzi ze środków Funduszu Spójności. Unia Europejska pokryje 75 proc. kosztów związanych z przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do budowy krakowskiej ekospalarni.

Do końca marca 2010 r. pieniądze zostaną wykorzystane na opracowanie m.in. oceny stanu środowiska gruntowo-wodnego oraz warunków geotechnicznych działki przy ul. Giedroycia, programu funkcjonalno-użytkowego, przygotowanie biznes planu finansowania inwestycji, opracowanie systemu identyfikacji wizualnej ekospalarni. Pod koniec ubiegłego roku ogłoszone zostały przetargi na realizację pięciu elementów projektów. Na przełomie maja i czerwca tego roku zostanie zrealizowany szósty z elementów, które uzyskały dofinansowanie – konkurs na opracowanie studialnej koncepcji urbanistyczno-architektonicznej ekospalarni. Łącznie na przygotowanie dokumentacji potrzebnej do budowy zakładu termicznego przekształcania odpadów KHK SA otrzymał dofinansowanie w wysokości ponad 186.673 EUR, co stanowi 75 proc wartości projektu. Koszt całego projektu to 248.897 EUR.

 

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" | 2010-01-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Strzeleckidomy na wynajem powiat Białogardzkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Stepnicadomy na wynajem gmina Izabelinmieszkania na wynajem w Zakrzew-Lesiedomy na sprzedaż w Kolonia Mordymieszkania na sprzedaż w Żychlikowo

Deweloperzy

);