Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ulica Słowackiego na usługach lotniska

2008-08-29

Ulica Słowackiego na usługach lotniska

W przyszłym roku zmieni się układ komunikacyjny w rejonie gdańskiego lotniska. Ulicą Słowackiego nie będzie można dotrzeć np. do Banina. Dla podróżujących w tym kierunku zostanie oddana trasa dłuższa o około kilometr.

W przyszłym roku zmieni się układ komunikacyjny w rejonie gdańskiego lotniska. Ulicą Słowackiego nie będzie można dotrzeć np. do Banina. Dla podróżujących w tym kierunku zostanie oddana trasa dłuższa o około kilometr – podaje „Dziennik Bałtycki”.

Ulica Słowackiego będzie służyć obsłudze lotniska. Nowy dojazd w rejon Żukowa będzie prowadził przez ul. Nowatorów, czyli na południe od pasa startowego. Gotowy jest już projekt przebudowy tej ulicy, w grudniu ogłoszony będzie przetarg na wykonanie modernizacji – donosi dziennik. Ulica Nowatorów nie zostanie poszerzona, ale powstaną przy niej chodniki, zatoczki i ścieżka rowerowa. Projekt będzie finansowany z budżetu miasta. Natomiast na odcinku ulicy Słowackiego, przeznaczonym pod rozbudowę gdańskiego lotniska, powstaną: drugi terminal, droga kołowania samolotów oraz płyta postojowa. Gdyby zaszła konieczność zamknięcia odcinka trasy Słowackiego przed oddaniem ul. Nowatorów, zarząd lotniska zapewni odpowiedni objazd.

Rozbudowa gdańskiego portu lotniczego jest koniecznością. Prognozy ruchu lotniczego wskazują, że w 2012 r. obsłuży ono nawet 7 mln ludzi. Planowane prace mają zatem przyczynić się do zwiększenia płynności ruchu pasażerskiego na lotnisku i do zapewnienia komfortu podróżującym – czytamy.

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 19.08.2008 | 2008-08-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniakamienice na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Zielonogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Międzychodzkimieszkania na sprzedaż gmina Kiszkowodomy na sprzedaż gmina Powidzdomy na wynajem w Zamłyniemieszkania na sprzedaż w Węgajtachmieszkania na sprzedaż w Kadłubowie

Deweloperzy

);