Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ukończono budowę kampusu w Nowym Targu

2010-09-15

Ukończono budowę kampusu w Nowym Targu

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oddaje do dyspozycji studentów jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu.

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oddaje do dyspozycji studentów jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu – donosi „Gazeta Krakowska”. Budowa trwała trzy lata i pochłonęła 49 mln złotych. Udało się ją zrealizować w sporej mierze dzięki dotacji Unii Europejskiej wynoszącej 28 mln, projekt uzyskał także finansowe wsparcie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa wyższego - 12 mln, oraz marszałka województwa, który dołożył kolejne 3 mln złotych.

Od tej pory wszystkie zajęcia odbywać będą się w jednym miejscu. Do tej pory uczelnia wynajmowała sale w innych budynkach, a studenci pobierali naukę nawet w nowotarskim szpitalu czy okolicznych parafiach.

Na terenie kampusu, którego powierzchnia wyniesie ponad 9 tys. m kw., znajdować się będzie nowoczesna aula, mogąca pomieścić jednorazowo 600 słuchaczy, a także licząca 512 m kw. czytelnia oraz 90 innych pomieszczeń edukacyjnych. Otwarcie nastąpi 2 października. Gazeta donosi, że są szanse na pojawienie się na nim przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka.

Źródło: „Gazeta Krakowska”, 14.09.2010 | 2010-09-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na wynajemmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Sopotlokale użytkowe na sprzedaż powiat Bytowskidomy na sprzedaż gmina Radowo Małedomy na wynajem gmina Grodzicznomieszkania na sprzedaż w Mościczkachdomy na sprzedaż w Oleśnikudomy na sprzedaż w Mszczonowie

Deweloperzy

);