Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Uelastycznienie polityki kursowej w Chinach

2010-06-21

Uelastycznienie polityki kursowej w Chinach

Od mocnego akcentu rozpoczyna się kolejny tydzień na rynkach finansowych.

Od mocnego akcentu rozpoczyna się kolejny tydzień na rynkach finansowych – donosi „Home Broker Daily”. Stała się nim deklaracja Chin dotycząca odejścia od utrzymywanej od rozpoczęcia kryzysu przed dwoma laty polityki powiązania kursu juana z dolarem.

Zostało to przez inwestorów odebrane jako sygnał potwierdzający wiarę, że globalna gospodarka zdecydowanie wyszła na prostą i nie potrzeba już nadzwyczajnego wsparcia koniunktury w Państwie Środka. Warto jednak zwrócić uwagę, że ta sama wiadomość przy nieco innych nastrojach na rynkach mogłaby zostać odczytana zupełnie przeciwnie, jako kolejny czynnik ryzyka dla chińskiej gospodarki i tym samym dla globalnego ożywienia – czytamy.
 
 
 

 

 

Źródło: „Home Broker Daily” 21.06.2010 | 2010-06-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemkamienice na wynajemdomy na wynajem powiat Nowomiejskilokale użytkowe na wynajem powiat Monieckidomy na sprzedaż gmina Łomazydomy na sprzedaż gmina Rajgróddomy na wynajem w Drzeniniemieszkania na sprzedaż w Janowiedomy na sprzedaż w Glinnie

Deweloperzy

);