Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Udziały w trzech apartamentach w cenie jednego

2008-06-03

Udziały w trzech apartamentach w cenie jednego

Z ofertą „Trzy apartamenty” startuje duński deweloper Kristensen Group, który specjalizuje się w budowie nieruchomości wakacyjnych w różnych krajach Europy.

Z ofertą „Trzy apartamenty” startuje duński deweloper Kristensen Group, który specjalizuje się w budowie nieruchomości wakacyjnych w różnych krajach Europy. Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup udziałów w dwóch nieruchomościach dewelopera w Polsce (jednej w górach, drugiej nad morzem) i trzeciej za granicą – informuje „Rzeczpospolita”.

Dzięki dywersyfikacji lokalizacji nieruchomości inwestorzy minimalizują ryzyko inwestycyjne oraz zyskują możliwość rozłożenia sezonu turystycznego na cały rok. Przyjęto zasadę płatności 10 – 90 (10 proc. płatne w momencie podpisywania aktu notarialnego, 90 proc. tydzień przed oddaniem kluczy). Zawarta na 27 lat umowa między inwestorami na zarząd nieruchomością ma zapewnić trwałość zarządu i pewność zysku oraz zagwarantować równe uprawnienia. Jak czytamy dalej, takie rozwiązanie ma być także zabezpieczeniem na wypadek niewywiązywania się jednego z inwestorów z wcześniejszych umów w postaci zapisów prawnych określających odpowiednie kary lub na wypadek sporu między inwestorami w postaci zapisu o przekazaniu na określony czas nieruchomości w ręce profesjonalnego podmiotu mającego doświadczenie w zakresie pośrednictwa w wynajmowaniu nieruchomości, który zarządzałby nieruchomością w zastępstwie inwestorów.

Źródło: „Rzeczpospolita” 2.06.2008 | 2008-06-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na sprzedażmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Śremskidomy na wynajem powiat Sokołowskidomy na wynajem gmina Raciążlokale użytkowe na sprzedaż gmina Pietrowice Wielkiemieszkania na sprzedaż w Jeziorachdomy na wynajem w Płutowiedomy na wynajem w Solcu

Deweloperzy

);