Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tytuł najlepszego TBS-u w Polsce 2021 powędrował do Wrocławia

Anna Panikowska-Filipek | 2021-06-02

Tytuł najlepszego TBS-u w Polsce 2021 powędrował do Wrocławia
Najlepszy TBS w Polsce został wybrany.

Jak co roku magazyn „Strefa Gospodarki" opublikował ranking najlepiej ocenianych Towarzystw Budownictwa Społecznego w kraju. Najwyższą notę już po raz trzeci otrzymał TBS Wrocław.

Podczas przyznawania miejsc w rankingu, pod uwagę branych jest wiele kryteriów, takich jak:

  • zrealizowane w ciągu roku inwestycje,
  • wyniki finansowe,
  • zaangażowanie w szkolenie kadry itp.

Ostatni rok ze względu na trwającą pandemię nie należał do łatwych. Mimo to TBS Wrocław przez cały czas aktywnie działał, tworząc dla miasta nowe inwestycje. Do użytku oddano aż 270 mieszkań zlokalizowanych na Brochowie i na os. Nowe Żerniki. 57 z nich zostało przeznaczonych dla seniorów. Również plany na kolejne inwestycje wrocławskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego są pokaźne. W maju ogłoszono przetarg na wykonawcę nowego osiedla Leśnica IX. Według planu ma tam powstać ponad 300 mieszkań rozlokowanych w 12 blokach.

TBS Wrocław najlepszy!

TBS Wrocław od kilku lat jest bezkompromisowo najlepszy, wyprzedzając inne spółki. Tytuł najlepszego TBS-u w Polsce Strefy Gospodarki otrzymał już 3 raz z rzędu. Jest to prawdopodobnie najlepszy argument potwierdzający prężne działanie i stały rozwój spółki.

Potwierdza to jej prezes zarządu Marcin Kij. – Bardzo się cieszę, że eksperci magazynu Strefa Gospodarki” docenili działalność TBS Wrocław. Wiemy, że mieszkania na wynajem w systemie budownictwa społecznego cieszą się dużym zainteresowaniem we Wrocławiu, dlatego stale powiększamy bazę dostępnych lokali i szykujemy kolejne projekty inwestycyjne – mówił po ogłoszeniu wyników.  

Źródło: KRN.pl | 2021-06-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdomy na wynajemlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Wolsztyńskilokale użytkowe na wynajem powiat Łańcuckidomy na sprzedaż gmina Fajsławicedomy na sprzedaż gmina Siennica Różanamieszkania na sprzedaż w Podwólkamieszkania na wynajem w Polanachdomy na wynajem w Ogrodniki

Deweloperzy

);