Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tysiące ofert dla zainteresowanych

2012-02-15

Tysiące ofert dla zainteresowanych

W dniach 3-4 marca na warszawskim Torwarze będzie można zapoznać się z ofertą ponad 10 tys. nieruchomości.

W dniach 3-4 marca na warszawskim Torwarze będzie można zobaczyć ponad 10 tys. mieszkań. Aż tyle nieruchomości zaprezentuje 200 firm (deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe), które spotkają się w ramach 36. edycji Targów Mieszkaniowych Murator Expo pt. „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE”.

Wszyscy wystawcy targów deklarują chęć negocjacji i legitymują się specjalnymi, targowymi programami rabatowymi. Elastyczne podejście do klientów wynika przede wszystkim z obecnej sytuacji na rynku mieszkaniowym – wejścia w życie rekomendacji S oraz zbliżającego się okresu obowiązywania ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Podczas targów odbędzie się Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach, którego organizatorem jest Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Na zainteresowanych czekać będzie ponad 35 niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. W programie wydarzenia znalazła się także debata publiczna na temat opłacalności inwestowania w mieszkania w miastach wobec alternatywnych dla nich domów w strefie podmiejskiej.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki do kupieniadomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat Gołdapskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Kielcemieszkania na wynajem gmina Rozprzadomy na wynajem gmina Złotówmieszkania na sprzedaż w Kuków-Folwarkumieszkania na sprzedaż w Gorzykowiemieszkania na wynajem w Uliszkowice

Deweloperzy

);