Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Trzy gminy, jedna szkoła

2014-07-07

Trzy gminy, jedna szkoła

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska rozpisała przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej budowy metropolitalnej placówki oświatowej

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska rozpisała przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej budowy placówki oświatowej, która będzie obsługiwać 3 gminy województwa pomorskiego. Obiekt zostanie zrealizowany w Kowalach według podobnych założeń, którymi kierowano się podczas przygotowania szkoły w Kokoszkach.

Postępowanie przetargowe dotyczy sporządzenia dokumentacji, która będzie zawierać wyznaczniki umożliwiające dostosowanie projektu budowlanego placówki w Kokoszkach do warunków nowej działki. Inwestycja obejmuje budowę obiektu wraz z infrastrukturą sportową (planowana jest m.in. budowa sali gimnastycznej i basenu) oraz techniczną. Budynek powstanie na terenie o powierzchni ok. 1,56 ha zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Heliosa i Apollina.

Przedsięwzięcie jest wspólną inicjatywą samorządów zrzeszonych w Gdańskim Obszarze Metropolitalnym. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów przetargu, oferty od potencjalnych wykonawców zlecenia zostaną otwarte 21 lipca br. Szkoła budowana przez 3 sąsiadujące ze sobą gminy to pierwsza realizowana na zasadzie takiej współpracy placówka oświatowa w Polsce.

Źródło: KRN.pl | 2014-07-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Dębickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Zielonogórskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Rajczadomy na wynajem gmina Pobiedziskamieszkania na wynajem w Kurów-Wsimieszkania na sprzedaż w Neklimieszkania na wynajem w Chrztowie

Deweloperzy

);