Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe: DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe | 2023-03-22

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe: DOM MIESZKANIE WNĘTRZE
Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe: DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

Jak obecnie kształtują się ceny mieszkań i domów? Na jakie warunki mogą liczyć kredytobiorcy? W jakie nieruchomości warto inwestować ? Jeżeli jesteś zainteresowany tą tematyką, chcesz kupić mieszkanie a masz problem z jego finansowaniem, interesuje Cię program „Pierwsze Mieszkanie,” koniecznie odwiedź Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe: DOM MIESZKANIE WNĘTRZE.

Jakie inwestycje zostaną zaprezentowane na targach?

 
Kolejna edycja, jednego z najważniejszych dla branży nieruchomości, wydarzeń na Pomorzu
i okazja do dokonania korzystnej transakcji będzie miała miejsce już 1 i 2 kwietnia w Polsat Plus Arenie Gdynia! Zapowiada się, że główną osią tematyczną tej edycji będzie Program Pierwsze Mieszkanie, którego projekt, rząd przyjął w tym miesiącu.
 
Na targach można będzie poznać premierowe inwestycje deweloperskie, a także znaleźć lokale już gotowe do odbioru z terenu Gdańska, Gdyni, Małego Trójmiasta Kaszubskiego i okolic. Oferty zaprezentują między innymi: Ars Vivendi Development, JWK Invest, JHM Development, Idea House Development, Futuro Invest, Mega Development, Ekodeweloper, Spartan Domy, Castor, Orlex Invest, Sigma Budownictwo, Expobud, Holi Development i wielu innych.
 
Poradę, w zakresie bezpiecznego zakupu mieszkania na rynku wtórnym, można będzie uzyskać u przedstawicieli: SPPON, Freedom Nieruchomości czy Nadmorskiej Agencji Nieruchomości, a ekspertów finansowych reprezentować będzie Phinance S.A.
 
Tradycyjnie, Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe, zapewniają zwiedzającym bogaty program merytoryczny w zakresie : finansowania, zakupu nieruchomości oraz aranżacji wnętrz.  
 
 

Program TRÓJMIEJSKICH TARGÓW MIESZKANIOWYCH

 
SOBOTA

 

11.00 „Program Kredyt 2 procent - nowy program zakupu mieszkań, wchodzący od 1 lipca 2023 roku” prelekcja ekspertów Freedom Nieruchomości: Beaty Trzcińskiej i Mariusza Stoltmanna

 

12.00 "Perspektywy rynku deweloperskiego: wyzwania i szanse dla deweloperów, samorządów i klientów" – na debatę zaprasza Instytut Dewelopera

 

14.00 „Współpraca z architektem – krok po kroku” – prelekcja Marii Nielubszyc - architekt wnętrz z biura projektowego PURA DESIGN

 

14.45 „Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w Banku” - prelekcja Michała Trędowskiego – eksperta Phinance S.A.

 

10.00-17.00 Art. Strefa „Wykreuj obraz do Twojego wnętrza” – warsztaty pracowni MIZO Małgosi Domańskiej. Na warsztaty zapraszamy najmłodszych uczestników targów i nie tylko.

 

 

NIEDZIELA

 

12.15 „Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w Banku”- prelekcja Michała Trędowskiego – eksperta Phinance S.A.

 

13.00 „Rola deweloperów w polskiej gospodarce” – wykład poprowadzi Michał Rosiak - Prezes Ars Vinedi Development

 

14.00 „Spotkajmy się w kuchni, czyli wszystko co musisz wiedzieć o projektowaniu serca Twojego domu – prelekcja Marceliny Rygas - eksperta IKEA

 

10.00-17.00 Art. Strefa „Wykreuj obraz do Twojego wnętrza” – warsztaty pracowni MIZO Małgosi Domańskiej. Na warsztaty zapraszamy najmłodszych uczestników targów i nie tylko.  

 
  
 
 
Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe objęte zostały honorowym patronatem: Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Gdyni.
 
Partnerami wydarzenia są: Ars Vivendi Development, SPPON oraz Instytut Dewelopera.
 
Wstęp na targi, parking przed halą oraz materiały targowe (w tym bogaty katalog inwestycji mieszkaniowych) są bezpłatne dla zwiedzających.
 
Zapraszamy 1 i 2 kwietnia, Polsat Plus Arena Gdynia
 
Sobota: od 10 do 17
 
Niedziela: od 10 do 16
 
 
 
 

 

Źródło: KRN.pl | 2023-03-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat Prudnickidomy na wynajem powiat Miechowskidomy na sprzedaż gmina Ładzicedomy na wynajem gmina Dąbrówkamieszkania na wynajem w Starym Drawskudomy na sprzedaż w Starych Rzewuskachdomy na wynajem w Ciekocinku

Deweloperzy

);