Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Trójmiasto: Ceny mieszkań rosną szybciej

2007-02-06

Trójmiasto: Ceny mieszkań rosną szybciej

W Trójmieście ceny mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym w ciągu 2006 r. wzrosły o ponad 70 proc. Ceny domów poszły w górę w tym samym czasie tylko o 20 proc.


W Trójmieście ceny mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym w ciągu 2006 r. wzrosły o ponad 70 proc. Ceny domów poszły w górę w tym samym czasie tylko o 20 proc. - czytamy w „Rzeczpospolitej". Metr kwadratowy domu w porównaniu z metrem kwadratowym mieszkania staje się coraz tańszy. Dlatego więcej osób decyduje się za zakup własnego domu. Dom za miastem można kupić, sprzedając 3-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie lub nawet 2-pokojowe o standardzie wyższym i lepszej lokalizacji.

Jak czytamy, w Trójmieście ceny nieruchomości dzieli się na te położone do trójmiejskiej obwodnicy i za obwodnicą. Średnia cena domów zlokalizowanych między obwodnicą a morzem wyniosła w grudniu 2006 roku 550 tys. zł. Domy położone za obwodnicą są średnio o 100 tys. zł tańsze. Za niższą cenę można też uzyskać o wiele wyższy standard. Najdroższe domy są niezmiennie w Sopocie, potem jest Kamienna Góra, Orłowo i Oliwa.

Źródło: „Rzeczpospolita”, 05.02.2007 | 2007-02-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniagaraże do kupieniagaraże na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Czarnkowsko-Trzcianeckimieszkania na wynajem powiat Sztumskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bulkowodomy na sprzedaż gmina Kamieniecmieszkania na sprzedaż w Kostrzydomy na wynajem w Kumkimieszkania na wynajem w Marszewie

Deweloperzy

);