Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Trasa tramwajowa finansowana przez UE

2008-07-01

Trasa tramwajowa finansowana przez UE

Budowa trasy tramwajowej z Zawad do stacji Poznań-Wschód to jeden z projektów, który pozornie nie jest efektowny, ale za to może być bardzo efektywny.

Budowa trasy tramwajowej z Zawad do stacji Poznań-Wschód to jeden z projektów, który pozornie nie jest efektowny, ale za to może być bardzo efektywny - donosi „Gazeta Wyborcza”.

Trasa ta to jeden z projektów komunikacyjnych, do których dołoży nam Unia Europejska. Na budowę zostanie przeznaczone 7 mln euro z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013 - czytamy dalej. Jest to jeden z kluczowych projektów do wykonania, w związku z czym miasto nie musi brać udziału w żadnej procedurze konkursowej.

Trasa na Zawady wpisuje się doskonale w politykę transportową Poznania, która zakłada, że tramwaje mają być głównym ośrodkiem dostania się do centrum. Nowa trasa będzie miała długość 2,1 km i będzie biegła pod wiaduktem ulicy Zawady, a później ulicą główną. Wszystkie budowy mają być zakończone przed Euro 2012 – informuje dziennik.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 24.06.2008 | 2008-07-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadomy na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Żagańskimieszkania na sprzedaż powiat Ostrowieckimieszkania na wynajem gmina Krasnelokale użytkowe na wynajem gmina Kruszynadomy na wynajem w Kruszynkumieszkania na sprzedaż w Romanowiedomy na sprzedaż w Nowym Śleszowie

Deweloperzy

);