Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Trasa tramwajowa finansowana przez UE

2008-06-25

Trasa tramwajowa finansowana przez UE

Budowa trasy tramwajowej z Zawad do stacji Poznań-Wschód to jeden z projektów, który pozornie nie jest efektowny, ale za to może być bardzo efektywny.

Budowa trasy tramwajowej z Zawad do stacji Poznań-Wschód to jeden z projektów, który pozornie nie jest efektowny, ale za to może być bardzo efektywny - donosi „Gazeta Wyborcza Poznań”.

Trasa ta to jeden z projektów komunikacyjnych, do których dołoży nam Unia Europejska. Na budowę zostanie przeznaczone 7 mln euro z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013 - czytamy dalej. Projekt znajduje się wśród projektów kluczowych do wykonania, tzn., że miasto nie musi brać udziału w żadnej procedurze konkursowej.

Trasa na Zawady wpisuje się doskonale w politykę transportową Poznania, która zakłada, że tramwaje mają być głównym ośrodkiem dostania się do centrum. Nowa trasa będzie miała długość 2,1 km i będzie biegła pod wiaduktem ulicy Zawady, a później ulicą główną. Wszystkie budowy mają być zakończone przed Euro 2012.

Źródło: „Gazeta Wyborcza Poznań” 24.06.2008 | 2008-06-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice na zamianęhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Leżajskimieszkania na sprzedaż powiat Świdnickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Mokobodymieszkania na wynajem gmina Żurawicamieszkania na sprzedaż w Żernica Niżnadomy na wynajem w Jaćmierzudomy na sprzedaż w Trzcieliny

Deweloperzy

);