Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tramwaje pojadą szybciej

2012-03-22

Tramwaje pojadą szybciej

Przed Euro 2012 zakończą się prace remontowe i budowlane, dzięki którym wzrośnie sprawność komunikacji miejskiej.

Jeszcze przed Euro 2012 zakończą się inwestycje, dzięki którym wzrośnie sprawność komunikacji miejskiej we Wrocławiu. Najważniejsze planowane przedsięwzięcia to remont Mostów Młyńskich, budowa przystanku wiedeńskiego na ul. Piłsudskiego i podwójnych przystanków na ul. Legnickiej.

Już 28 kwietnia na stare trasy wrócą tramwaje przejeżdżające przez Mosty Młyńskie. Odciąży to przede wszystkim ul. Kazimierza Wielkiego. Z kolei skrzyżowanie z ul. Świdnicką będzie można pokonać łatwiej dzięki korekcie świateł. Na sprawność komunikacji wpłynie także powstanie przystanku wiedeńskiego przy Hotelu Polonia (ul. Piłsudskiego). Początkowo wprowadzony zostanie wariant testowy – namalowana będzie specjalna linia (zygzak). Jeśli rozwiązanie się sprawdzi, jezdnia podniesiona zostanie do poziomu chodnika. Przystanek będzie podwójny, co powinno dodatkowo upłynnić ruch.

Zmiany te są konieczne, bo w szczycie wzdłuż ulic Kazimierza Wielkiego, Piłsudskiego i Legnickej w ciągu jednej godziny przejeżdża nawet 40 tramwajów.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Opolskidomy na sprzedaż powiat M. Jelenia Góradomy na sprzedaż gmina Gozdnicalokale użytkowe na wynajem gmina Złotówdomy na wynajem w Przytońdomy na sprzedaż w Białokurachmieszkania na sprzedaż w Leginach

Deweloperzy

);