Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Termy Maltańskie

2011-10-13

Termy Maltańskie

17 października otwarty zostanie kompleks sportowo-rekreacyjny. W obiekcie przez cały rok będzie można korzystać z atrakcji aquaparku.

Od 17 października klienci będą mogli korzystać z usług, jakie zostaną zaoferowane w nowo powstałych Termach Maltańskich w Poznaniu. 16 października o godzinie 18.00 w hali basenów sportowych odbędzie się uroczysta inauguracja działalności kompleksu. Wstęp na rozpoczęcie stanie się możliwy na podstawie zaproszeń oraz wejściówek.

W obiekcie przez cały rok będzie można korzystać m.in. z szeregu atrakcji aquaparku, z kilkunastu rodzajów saun i łaźni. W solankowych basenach ma być użytkowana woda termalna.

Budowa centrum sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie trwała od czerwca 2009 r. Wykonawcą obiektu jest konsorcjum 4 firm: Alstal Budownictwo A. Szczupak (lider), Holma sp. z o. o., Tiwwal sp. z o. o. oraz Budownictwo Drogowe „Altkom” sp. z o. o. Przedsięwzięcie zostało wpisane na listę inwestycji związanych z organizacją Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Olkuskimieszkania na sprzedaż powiat Bocheńskidomy na wynajem gmina Chełmekmieszkania na sprzedaż gmina Ustrońdomy na sprzedaż w Zielątkowiemieszkania na wynajem w Dębowiemieszkania na wynajem w Kamockiej Woli

Deweloperzy

);