Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Telewizja wyprzedaje

2011-02-01

Telewizja wyprzedaje

W tym roku Telewizja Polska ma zamiar sprzedać co najmniej 9 swoich nieruchomości.

W tym roku Telewizja Polska ma zamiar sprzedać co najmniej 9 swoich nieruchomości. Między innymi dom pracy twórczej, ośrodki wypoczynkowe, leśniczówkę oraz sześć innych nieruchomości. Sprzedaż ma przynieść zysk w postaci 50 mln zł, które mają zostać przeznaczone na zaawansowany technologicznie sprzęt - jak donosi „Dziennik Gazeta Prawna”.

Pierwsza nieruchomość została sprzedana 27 stycznia, w Poznaniu przedsiębiorca zapłacił 9,8 mln zł za siedzibę ośrodka poznańskiej telewizji. Jako następne na sprzedaż oczekują dom pracy twórczej w Janowej Górze oraz ośrodek wypoczynkowy w Jachrance.
 
Rada nadzorcza wyraziła zgodę na sprzedaż co przyspieszy prace nad przygotowaniami przetargów. Finalizacja każdego z przetargów będzie możliwa tylko dzięki wcześniejszym zaaprobowaniu przez Ministerstwo Skarbu.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 31.01.2011 | 2011-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe do kupieniamieszkania do kupieniadomy na wynajem powiat M. Poznańdomy na wynajem powiat Chodzieskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Skwierzynamieszkania na sprzedaż gmina Żabnodomy na sprzedaż w Lubencedomy na wynajem w Kapturachdomy na wynajem w Parnicy

Deweloperzy

);