Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tęczowy Plac Zbawiciela

2012-02-01

Tęczowy Plac Zbawiciela

W centrum Warszawy powstanie tęcza ze sztucznych kwiatów. W jej tworzenie może się włączyć każdy z mieszkańców.

Na Placu Zbawiciela, w centrum Warszawy, powstanie tęcza ze sztucznych kwiatów. W jej tworzenie może włączyć się każdy. Tęcza stworzona zostanie pod przewodnictwem Julity Wójcik w ramach warsztatów, które towarzyszyć będą wystawie pt. „Kultura w czasach prezydencji”. Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa artystki. Julita Wójciak zbudowała fragment tęczy w sierpniu 2010 r. (w Domu Pracy Twórczej w Wigrach). Konstrukcja miała podpierać mury klasztoru Kamedułów, sypiące się w wyniku błędów w czasie prowadzenia prac archeologicznych. We wrześniu 2011 r. druga tęcza, o znacznie większej skali (10 m wysokości, rozpiętość ponad 26 m, 8 t stali i 16 tys. sztucznych kwiatów), stanęła przed budynkiem Parlamentu Europejskiego.

Tęcza na Placu Zbawiciela ma być symbolem szczęśliwej przyszłości. Konstrukcja stanie na trzy miesiące, w drugiej połowie kwietnia. Będzie owocem prac wszystkich chętnych, którzy między 9 i 10 lutego w godz. 12-20 pojawią się w galerii Zachęta (wstęp wolny).

Źródło: KRN.pl | 2012-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdziałki na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Brzeskidomy na sprzedaż powiat Trzebnickidomy na sprzedaż gmina Brzeszczemieszkania na wynajem gmina Orzeszedomy na sprzedaż w Krzyżowejdomy na wynajem w Bolesławowiedomy na sprzedaż w Opielanka

Deweloperzy

);