Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tęczowy Plac Zbawiciela

2012-02-01

Tęczowy Plac Zbawiciela

W centrum Warszawy powstanie tęcza ze sztucznych kwiatów. W jej tworzenie może się włączyć każdy z mieszkańców.

Na Placu Zbawiciela, w centrum Warszawy, powstanie tęcza ze sztucznych kwiatów. W jej tworzenie może włączyć się każdy. Tęcza stworzona zostanie pod przewodnictwem Julity Wójcik w ramach warsztatów, które towarzyszyć będą wystawie pt. „Kultura w czasach prezydencji”. Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa artystki. Julita Wójciak zbudowała fragment tęczy w sierpniu 2010 r. (w Domu Pracy Twórczej w Wigrach). Konstrukcja miała podpierać mury klasztoru Kamedułów, sypiące się w wyniku błędów w czasie prowadzenia prac archeologicznych. We wrześniu 2011 r. druga tęcza, o znacznie większej skali (10 m wysokości, rozpiętość ponad 26 m, 8 t stali i 16 tys. sztucznych kwiatów), stanęła przed budynkiem Parlamentu Europejskiego.

Tęcza na Placu Zbawiciela ma być symbolem szczęśliwej przyszłości. Konstrukcja stanie na trzy miesiące, w drugiej połowie kwietnia. Będzie owocem prac wszystkich chętnych, którzy między 9 i 10 lutego w godz. 12-20 pojawią się w galerii Zachęta (wstęp wolny).

Źródło: KRN.pl | 2012-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na sprzedażdziałki do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Tatrzańskidomy na sprzedaż powiat M. Sosnowiecdomy na wynajem gmina Knurówdomy na sprzedaż gmina Sochaczewdomy na sprzedaż w Lubiczu Dolnymmieszkania na wynajem w Janowiczkachmieszkania na sprzedaż w Staniszowie

Deweloperzy

);