Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tech Data w Batory Office Building

2011-05-11

Tech Data w Batory Office Building

Kolejny najemca warszawskiego kompleksu biurowego.

Reprezentantem najemcy powierzchni biurowej w BOB II w Warszawie, firmy Tech Data, była międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Tech Data jest jednym z wiodących dystrybutorów IT na świecie. Firma oferuje sprzęt i oprogramowanie czołowych producentów technologii. Tech Data podjęła decyzję o rozdzieleniu funkcji biurowej oraz magazynowej w dotychczas zajmowanym budynku. Batory Office Building II najlepiej spełniał oczekiwania firmy. Istotnym kryterium była lokalizacja, która umożliwiłaby dogodny dostęp do nowo wynajętej powierzchni magazynowej w centrum logistycznym Panattoni Park Święcice – poinformowała Joanna Blumert z firmy Cushman & Wakefield.

Tech Data Polska Sp. z o.o. zajmie ponad 2.200 m kw. powierzchni w drugiej części kompleksu biurowego mieszczącego się przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Czytaj więcej newsów   
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Wadowickidomy na sprzedaż powiat Wołowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kornowaclokale użytkowe na wynajem gmina Samborzecmieszkania na wynajem w Patocemieszkania na sprzedaż w Nowym Starogrodziedomy na wynajem w Buczku

Deweloperzy

);