Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi REFE we Wrocławiu

2006-09-13

Targi REFE we Wrocławiu

Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczną się we Wrocławiu największe polskie targi inwestycji i finansów. Organizatorzy przewidują udział blisko 300 wystawców prezentujących 850 tys. ofert.

Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczną się we Wrocławiu największe polskie targi inwestycji i finansów. Organizatorzy przewidują udział blisko 300 wystawców prezentujących 850 tys. ofert.

Piętnasta już jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Inwestycji i Nieruchomości REFE 2006 odbędzie się w dniach 22 – 23 września. Swą obecność potwierdziło już 282 wystawców z czterech kontynentów, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Danii, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady, Litwy czy Ukrainy. Swój przyjazd zapowiedzieli również przedstawiciele władz centralnych i samorządowych z wielu państw, a także liczna delegacja biznesowa Polonii. Większość firm i instytucji weźmie udział w REFE po raz kolejny.

Główną ideą REFE jest prezentacja możliwości polskich i zagranicznych firm, gmin, instytutów, banków, których działalność związana jest z rynkiem nieruchomości.

Tradycyjnie już impreza odbędzie się w centrum konferencyjnym IASE przy ul. Wystawowej 1. Na parterze swoją ofertę zaprezentują m.in. deweloperzy, pośrednicy, pracownie architektoniczne, banki i spółdzielnie mieszkaniowe. Będzie można porównać oferty rynku pierwotnego i wtórnego. Na piętrze, w części dla inwestorów, zaprezentuje się ponad 40 urzędów miast i gmin, a także goście z zagranicy.

Targom będzie towarzyszyć konferencja "Międzynarodowy Rynek Inwestycyjny" poświęcona zagadnieniom związanym z rynkiem nieruchomości. Złożą się na nią przede wszystkim prelekcje i wykłady na temat międzynarodowego rynku inwestycji i finansów. Specjaliści z wielu krajów będą mówić o prawnych i finansowych aspektach tych dwóch dziedzin, o zarządzaniu nieruchomościami oraz przedstawią analizę porównawczą rynków w różnych krajach Europy.

Jak zastrzegają organizatorzy, REFE to już nie tylko targi i konferencja. Agnieszka Majtyka: - Z okazji jubileuszowej edycji REFE zostanie zorganizowany w Krobielowicach pod Wrocławiem turniej golfowy World Polonia Cup REFE 2006.

XV Targi REFE, 22-23 września, godz. 10-18. Bilety po 17 i 12 zł.

Więcej informacji www.refe.pl

Źródło: | 2006-09-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdziałki do kupieniadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Świdwińskimieszkania na sprzedaż powiat Zgorzeleckidomy na wynajem gmina Pobiedziskamieszkania na wynajem gmina Zamośćdomy na sprzedaż w Pruscemieszkania na sprzedaż w Osinach Dolnychmieszkania na wynajem w Markach

Deweloperzy

);