Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi REFE we Wrocławiu

2006-09-13

Targi REFE we Wrocławiu

Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczną się we Wrocławiu największe polskie targi inwestycji i finansów. Organizatorzy przewidują udział blisko 300 wystawców prezentujących 850 tys. ofert.

Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczną się we Wrocławiu największe polskie targi inwestycji i finansów. Organizatorzy przewidują udział blisko 300 wystawców prezentujących 850 tys. ofert.

Piętnasta już jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Inwestycji i Nieruchomości REFE 2006 odbędzie się w dniach 22 – 23 września. Swą obecność potwierdziło już 282 wystawców z czterech kontynentów, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Danii, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady, Litwy czy Ukrainy. Swój przyjazd zapowiedzieli również przedstawiciele władz centralnych i samorządowych z wielu państw, a także liczna delegacja biznesowa Polonii. Większość firm i instytucji weźmie udział w REFE po raz kolejny.

Główną ideą REFE jest prezentacja możliwości polskich i zagranicznych firm, gmin, instytutów, banków, których działalność związana jest z rynkiem nieruchomości.

Tradycyjnie już impreza odbędzie się w centrum konferencyjnym IASE przy ul. Wystawowej 1. Na parterze swoją ofertę zaprezentują m.in. deweloperzy, pośrednicy, pracownie architektoniczne, banki i spółdzielnie mieszkaniowe. Będzie można porównać oferty rynku pierwotnego i wtórnego. Na piętrze, w części dla inwestorów, zaprezentuje się ponad 40 urzędów miast i gmin, a także goście z zagranicy.

Targom będzie towarzyszyć konferencja "Międzynarodowy Rynek Inwestycyjny" poświęcona zagadnieniom związanym z rynkiem nieruchomości. Złożą się na nią przede wszystkim prelekcje i wykłady na temat międzynarodowego rynku inwestycji i finansów. Specjaliści z wielu krajów będą mówić o prawnych i finansowych aspektach tych dwóch dziedzin, o zarządzaniu nieruchomościami oraz przedstawią analizę porównawczą rynków w różnych krajach Europy.

Jak zastrzegają organizatorzy, REFE to już nie tylko targi i konferencja. Agnieszka Majtyka: - Z okazji jubileuszowej edycji REFE zostanie zorganizowany w Krobielowicach pod Wrocławiem turniej golfowy World Polonia Cup REFE 2006.

XV Targi REFE, 22-23 września, godz. 10-18. Bilety po 17 i 12 zł.

Więcej informacji www.refe.pl

Źródło: | 2006-09-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Kozienickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Toruńskimieszkania na wynajem gmina Dubeninkimieszkania na sprzedaż gmina M. Włocławekmieszkania na wynajem w Paczkowiemieszkania na sprzedaż w Bierachdomy na wynajem w Kalkownia

Deweloperzy

);