Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi Mieszkaniowe „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE” w Warszawie

2006-05-11

Targi Mieszkaniowe „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE” w Warszawie

Już po raz czternasty w dniach 20 i 21 maja w Warszawie odbędą się Targi Mieszkaniowe „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE”. Najbliższa edycja targów mieszkaniowych odbędzie się równolegle z Targami Wyposażenia Wnętrz „MODNE WNĘTRZE”.


zdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty


Już po raz czternasty w dniach 20 i 21 maja w Warszawie odbędą się Targi Mieszkaniowe „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE”. Amatorzy własnych czterech kątów – tych za gotówkę i na kredyt – będą mieli okazję zapoznać się na Torwarze ze wszystkimi ofertami deweloperów, spółdzielni i banków pod jednym dachem. W tym samym miejscu i czasie będzie można również rozejrzeć się za artykułami do wykończenia i wyposażenia nowego lokum.

Na gości czeka ponad 30 wykładów i bezpłatne konsultacje: prawników, architektów, doradców kredytowych, stylistów wnętrz i innych ekspertów. Wszyscy otrzymają gratis prawie 200-stronicowy katalog, zawierający szczegółowe prezentacje nowych inwestycji oraz artykuły poradnikowe.

Najbliższa edycja targów mieszkaniowych odbędzie się równolegle z Targami Wyposażenia Wnętrz „MODNE WNĘTRZE”. „MODNE WNĘTRZE” to impreza poświęcona prezentacji aktualnej oferty producentów i dystrybutorów sprzętu, akcesoriów i dodatków stanowiących o wyglądzie wnętrz mieszkalnych: mebli, oświetlenia i elektroniki użytkowej, a także wszelkiego rodzaju detali dekoracyjnych.

Targi można odwiedzić wraz z rodziną. Organizatorzy przewidzieli dla dzieci opiekę przedszkolanek.

Warszawa, Torwar, 20-21 maja 2006, w godz.: sobota 10-18, niedziela 10-17.

Program targów: zobacz

Więcej informacji: www.targimieszkaniowe.pl

Źródło: | 2006-05-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Przasnyskidomy na sprzedaż powiat M. Świętochłowicelokale użytkowe na wynajem gmina Święciechowadomy na sprzedaż gmina Pieckimieszkania na sprzedaż w Bestwincedomy na wynajem w Sułocin-Teodorachdomy na wynajem w Janowie

Deweloperzy

);