Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi Mieszkań w Gdańsku

2010-09-10

Targi Mieszkań w Gdańsku

Targi Mieszkań nowyadres.pl odbędą się w Gdańsku 25-26 września 2010 r.

 

Kolejne już Targi Mieszkań nowyadres.pl odbędą się pod hasłem „Jesienne Okazje Mieszkaniowe” w Gdańsku 25 i 26 września 2010. Odwiedzający w tych dniach Halę Międzynarodowych Targów Gdańskich będą mieli okazję zapoznać się z ofertami nieruchomości z Trójmiasta i okolic oraz skorzystać z przygotowanych specjalnie na tę okazję promocji. Zaprezentuje się ponad 80 wystawców: deweloperów, agencji nieruchomości, banków i doradców finansowych.

Wzbogaceniem Targów będą liczne imprezy dodatkowe. W ramach programu „Prosto do celu” specjalni doradcy pomogą odnaleźć stoiska spełniające indywidualne wymagania zwiedzających, a każdy zwiedzający otrzyma bezpłatnie „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Trójmiasto i okolice, jesień 2010”. Organizator – nowyadres.pl – zaprezentuje także szczegółową mapę Trójmiasta z naniesionymi inwestycjami wszystkich wystawców Targów.

W trakcie bezpłatnych prelekcji prawnicy, doradcy finansowi i analitycy pomogą rozwiązać szereg problemów związanych z zakupem nieruchomości. Uczestnicy Targów będą mogli się dowiedzieć m.in.: w jakie nieruchomości opłaca się inwestować, jak uniknąć pułapek w umowie z deweloperem czy jak bezpiecznie kupić mieszkania na rynku wtórnym.

Szczegóły na stronie: www.nowyadres.pl

 

Źródło: | 2010-09-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskimieszkania na wynajem powiat Obornickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Świlczamieszkania na wynajem gmina Działdowodomy na wynajem w Zajączkowiemieszkania na wynajem w Świerczyniemieszkania na sprzedaż w Giżynie

Deweloperzy

);