Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi Mieszkań i Domów

2011-10-13

Targi Mieszkań i Domów

Już 15. i 16. października w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl.

Już 15. i 16. października w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w jednym miejscu  będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic, dowiedzieć się wszystkiego o interesującej nas inwestycji, a nawet podpisać umowę rezerwacyjną.

W imprezie weźmie udział ponad 110 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Jesienne Promocje Targowe” przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Agencja Inwestycyjna, BRE.locum, Frascati Nieruchomości.
 
Na stoiskach banków i pośredników finansowych zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Chełmlokale użytkowe na wynajem powiat Płońskidomy na wynajem gmina Dąbrowadomy na wynajem gmina Tokarniamieszkania na sprzedaż w Rychlkudomy na sprzedaż w Czapelkachmieszkania na wynajem w Długa Górka

Deweloperzy

);