Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi DOM 2006

2006-04-10

Targi DOM 2006

Już po raz 13. na terenie ośrodka wystawienniczego „Targi Kielce” odbywały się Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM 2006.

Już po raz 13. na terenie ośrodka wystawienniczego „Targi Kielce” odbywały się Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM 2006. Impreza, odbywająca się w dniach 7–9 kwietnia 2006 r. zgromadziła ponad 150 wystawców z całej Polski. Firmy uczestniczące w targach prezentowały rozwiązania z zakresu technologii budowlanych, materiały budowlane i wykończeniowe oraz elementy wyposażenia i wystroju wnętrz. Nowością w tegorocznej edycji targów było włączenie do ich programu targów „Instaltech” stanowiących dotychczas osobną imprezę, a prezentujących oferty firm z branży grzewczej i instalacyjnej. Ekspozycja prezentowana na kieleckich targach należy do jednej z największych w Polsce.

Źródło: | 2006-04-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedażgaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Wielickimieszkania na sprzedaż powiat M. Lublindomy na wynajem gmina Brudzewmieszkania na sprzedaż gmina Biszczadomy na sprzedaż w Spędoszyniedomy na wynajem w Sikórzumieszkania na wynajem w Podśmigiel

Deweloperzy

);