Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi Budma większe z powodu budowlanego boomu

2007-01-22

Targi Budma większe z powodu budowlanego boomu

Budma bije kolejne rekordy. W tym roku na targach znajdzie się ponad 1200 wystawców. Gości może być aż 50 tys. Międzynarodowe Targi Budowlane Budma potrwają do piątku.

Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", Budma bije kolejne rekordy. W tym roku na targach znajdzie się ponad 1200 wystawców. Gości może być aż 50 tys. Międzynarodowe Targi Budowlane Budma potrwają do piątku.

Organizatorzy oceniają, że tegoroczne targi będą o ponad 15 proc. większe od ubiegłorocznych, mimo że jeszcze dwa i trzy lata temu narzekali na puste miejsca w pawilonach. Powód jest oczywisty: boom na rynku budowlanym.

Organizatorzy Budmy, mimo że nastawieni są głównie na fachowców, nie ignorują także prywatnych inwestorów. Tych ostatnich, zwłaszcza jeżeli właśnie ruszają z budową własnego domu, na Targi może przyciągnąć trwająca przez cztery dni budowa domu na żywo. Jak zapewniają przedstawiciele stawiających budynek firm, nieduży dom w stanie surowym są w stanie postawić w ciągu sześciu dni. Dla indywidualnych inwestorów został też stworzony projekt "Dom krok po kroku". Inwestorzy będą mogli "na sucho" przejść całą procedurę związaną z budową.

Budma może się też okazać szczególnie ciekawa dla przedstawicieli samorządów. Na trzydniowe Forum Investfield złożą się głównie dyskusje i wykłady związane z programem budowy dróg ekspresowych i autostrad oraz z budownictwem mieszkaniowym i rewitalizacją miast.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 22.01.2007 | 2007-01-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdziałki do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Zgierskilokale użytkowe na wynajem powiat Siedleckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Stara Białalokale użytkowe na wynajem gmina Dobrzyniewo Dużedomy na sprzedaż w Wioscedomy na wynajem w Martynowiemieszkania na sprzedaż w Nowym Kisielinie

Deweloperzy

);