Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tańsze autostrady

2011-11-02

Tańsze autostrady

O połowę tańsze będą przejazdy autostradami, jednak tylko państwowymi.

Pradopodobnie o połowę tańsze będą przejazdy autostradami, jednak tylko państwowymi. Obniżka cen dotyczyć będzie aut osobowych i motocykli.

Cezary Grabarczyk, minister infrastruktury, proponuje, aby: zamiast 20 gr za kilometr, kierowcy samochodów osobowych uiszczali opłatę w wysokości 10 gr. W przypadku motocyklistów mowa jest o 5 gr. Jeszcze w tym roku ma wejść w życie projekt rozporządzenia w sprawie obniżenia o połowę stawek opłat za przejazdy państwowymi autostradami dla samochodów osobowych oraz motocykli.

Autostrada A2 z Konina do Strykowa to pierwsza z państwowych autostrad, na której 1 lipca br. wprowadzono opłaty za przejazd. W tej chwili za 104 kilometry należy zapłacić niemalże 21 zł w jednym kierunku.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Gryfickimieszkania na wynajem powiat Augustowskidomy na sprzedaż gmina M. Świnoujściedomy na wynajem gmina Grajewomieszkania na sprzedaż w Wronowiemieszkania na wynajem w Dworzakowiemieszkania na sprzedaż w Zakrzewie

Deweloperzy

);